Tringa (Fatmir) Halili - Bota Sot
Tringa (Fatmir) Halili

Perkujtime

E enjte, 17 tetor 2019

Tringa (Fatmir) Halili

Më: 16 shkurt 2019 Në ora: 00:06
Tringa (Fatmir) Halili

Sot u bënë 4 vite pa ty, Tringa jonë e dashur.

Zoti të mori jetën herët, t’u ndërprenë shumë dëshira,...shumë ëndrra mbetën në gjysmë.

Të gjithëve na ka marrë malli, po na mungon...!

Kujtimi për ty  është bë pjesë e jetës sonë.

Të përkujtojnë me shumë mall dhe dashuri: prindërit Fatmiri e Nezafetja, motrat Trëndelina e Diellza dhe vëllai Arbëri.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test