Avdullaj (Smajl) Mulaj - Bota Sot
Avdullaj (Smajl) Mulaj

Perkujtime

E enjte, 17 tetor 2019

Avdullaj (Smajl) Mulaj

Më: 22 shkurt 2019 Në ora: 09:48

Dhimbja nuk shprehet as me fjalë, as me lot, ajo është thellë në brendësinë e shpirtit tonë.

 

Të përkujtojnë me mall Gruaja Ruka, djemtë Isufi, Isa, Istrefi, vajzat, rejat nipat, Edoni, Lioneli, Rijoni, Lias dhe mbesa Edonisa.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test