Ramadan Shaban Halilaj - Bota Sot
Ramadan Shaban Halilaj

Perkujtime

E enjte, 24 tetor 2019

Ramadan Shaban Halilaj

Më: 28 shkurt 2019 Në ora: 00:05
Ramadan Shaban Halilaj

Kaluan plot 10 vite pa ty o baba, bashkëshort, vëlla, gjyshi jonë i dashur. 10-vite plot me mërzi, sa herë që vjen shkurti neve na gjen shumë të mërzitur, se sa më shumë që koha po kalon aq më shumë mërzia po na shtohet. Të  kujtojmë çdo dite, çdo minutë ti je gjithmonë në çdo gëzim apo hidhërim në kujtimet tona. Ne jemi shumë krenar që të kishim ty përkrah, ti dije të na këshilloje, ti dije të zgjidhje çdo Problem, ti ishe dhe do të jesh gjithmonë i veçantë.

Më mall dhe lot në sy të kujtojmë e s`te harrojmë kurrë: Bashkëshortja Beg´ja,  motra Zelfija me familje, djemtë: Muhameti me familje, Mustafa me familje, Muharremi me familje, Mentori me familje dhe Merlindi. Vajzat  Hatixhja me familje Hikmetja me familje si dhe nipa e mbesa, miqësi e gjithë ata që të njohën. I pa harruar do të jesh gjithmonë për ne.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test