Skender Hysen Berisha - Bota Sot
Skender Hysen Berisha

Perkujtime

E enjte, 24 tetor 2019

Skender Hysen Berisha

Më: 10 mars 2019 Në ora: 00:05
Skender Hysen Berisha

35 vite pa ty djali, vëllau, daja jonë i dashur.

Fjalët nuk mund ta shprehin dhimbjen dhe mallin që kemi për ty.

Ishe dhe do të mbetesh i pa harruar në zemrat tona.

Me dhimbje, mall e lot në sy të kujton nëna Fatimja, motrat: Raza, Hedija, Buqja dhe Nipat e Mbesat nga Pozhari i Deqanit.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test