Naim Hysen Berisha - Bota Sot
Naim Hysen Berisha

Perkujtime

E enjte, 24 tetor 2019

Naim Hysen Berisha

Më: 10 mars 2019 Në ora: 00:08
Naim Hysen Berisha

Sot me 10 mars u bënë 23 vite nga ndarja e më të dashurit tonë.

Vitet kalojnë e malli për Ty nuk shuhet kurrë.

Ti ishe mburrja dhe krenarija jonë. Do të jesh për jetë në zemrat tona.

Me dhimbje, mall e lot në sy të kujton nëna Fatimja, motrat: Raza, Hedija, Buqja dhe Nipat e Mbesat nga Pozhari i Deqanit.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test