Smajl (Isuf) Gërguri - Bota Sot
Smajl (Isuf) Gërguri

Perkujtime

E enjte, 17 tetor 2019

Smajl (Isuf) Gërguri

Më: 13 mars 2019 Në ora: 12:03
Smajl (Isuf) Gërguri

Dy vite pa ty bac, dy vite plot dhimbje e mall. Të patëm udhërrëfyes të jetës me këshillat e tua u rritëm, me këshillat e tua jetojmë. Dashuria dhe bujaria që pate për familjen të bëjnë të pavdekshëm. Me mall të përkujton vajza Arjanda me familje.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test