Smajl (Isuf) Gërguri - Bota Sot
Smajl (Isuf) Gërguri

Perkujtime

E enjte, 17 tetor 2019

Smajl (Isuf) Gërguri

Më: 13 mars 2019 Në ora: 12:06
Smajl (Isuf) Gërguri

Jetojmë me dhembje e me mall të pashuar për ty BAC, dhimbja nuk është me fjalë as me lot por thellë në thellësinë e zemrave tona.
Mungesa jote do të jetë plagë që rrjedh për dashurinë që e patëm për ty BACi jonë. Ishe dhe do të mbetesh shembull dhe krenaria për familjen tonë.
Të përkujtojnë me mall: Vajza Arbrorja me bashkëshortin Ganinë dhe fëmijët: Abetarja, Genisi dhe Enisi.
 

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test