Sadik Dautaj  - Bota Sot
Sadik Dautaj 

Perkujtime

E enjte, 17 tetor 2019

Sadik Dautaj 

Më: 16 mars 2019 Në ora: 01:18
Sadik Dautaj 

Sot 4 vite pa ty Babë,

Është vështirë të shkruajm kujtim për ty.

Nuk ka rreshta që mjaftojnë ta shprehim atë çfarë ndjejmë e sa krenarë ishim edhe do të jemi me ty!

Do të kalojnë vitet por malli për ty nuk do të na shuhet.

Në zemrat tona do të mbetesh gjithmonë si kujtimi me i bukur i jetës sonë!

Të perkujtojmë gjithmonë me mallë: Bashkëshortja Ajmani, Djali Petriti me bashkëshorten Arlinden, Vajza Hata, Nipat dhe mbesat si dhe e gjithë Familja Dautaj.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test