Vilson Nrejaj - Bota Sot
Vilson Nrejaj

Perkujtime

E enjte, 17 tetor 2019

Vilson Nrejaj

Më: 29 mars 2019 Në ora: 00:13
Vilson Nrejaj

Malli shumë po na merr për ty!

Kujtimet s`po harrohen, mungesa po shtohet.

Gjithë jetën do të jetosh pranë zemres tonë, kurrë s`do të harrojmë, të duam shumë, baba Gjergj, Vellau Valoni, Motrat, Nipat dhe Mbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test