Gjyle (Laha) Hyseni - Tahir (Beke) Hyseni - Bota Sot
Gjyle (Laha) Hyseni - Tahir (Beke) Hyseni

Perkujtime

E enjte, 17 tetor 2019

Gjyle (Laha) Hyseni - Tahir (Beke) Hyseni

Më: 13 prill 2019 Në ora: 00:07
Gjyle (Laha) Hyseni - Tahir (Beke) Hyseni

Më 14.04.2019 u bënë plot 20 vite pa nënën,  10 vite e tre muaj pa babanë tonë

Pranvera me lule çdo vite po lulëzon, por në zemrat tona një dhimbje gjëmon.

Vitet kalojnë me shpejtësinë e tyre, por për ne nuk ka asnjë kuptim?

Edhe sot e gjithë jetën për ne është e njëjta dhimbje.

I njëjti mall, e njëjta mungesë për ju më të dashurit tonë.

Mbeteni PRINDËR tek ne të pavdekshëm...!

Përjetësisht kujtojmë mirësinë, kujdesin e juaj.

Mungesa e juve është e zbrazet e nuk plotësohet kurrë, gjithë jetën mbetët dhembje në zemër, kujtime e shpresë e jetës tonë.

Ju kujtojmë me dashuri e krenari, e kurrë nuk ju harrojmë: Djemtë Sokoli, Shpendi e Shpejtimi, me Nusen e fëmijët, si dhe vajza Shkurta me Bashkëshortin e fëmijët nga Gjermania, Pacaj dhe Smolica e Gjakovës.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test