Mire (Mekuli) Nikçi - Bota Sot
Mire (Mekuli) Nikçi

Perkujtime

E martë, 21 maj 2019

Mire (Mekuli) Nikçi

Më: 17 prill 2019 Në ora: 22:05
Mire (Mekuli) Nikçi

Herët të ndau vdekja nga ne Nënë, duke na lënë të pikëlluar përjetë e mot.

Krenohemi që të patëm Ty Nënë!

Në mendjet dhe zemrat tona jeton çdo herë.                         

Me mallë: Bashkëshorti Tahiri, vajzat Shaha, Ganimetja, Hidajetja, djemtë Haxhia e Enveri, Rejat Drita, Lendita, nipat Besarti, Arbëri, Mendimi, Rinori, Learti dhe Lendi, mbesat Lenna dhe Lisa nga Shtupeqi i Madh - Rugovë.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test