Labinot Bekë Kastrati - Bota Sot
Labinot Bekë Kastrati

Perkujtime

E enjte, 17 tetor 2019

Labinot Bekë Kastrati

Më: 18 prill 2019 Në ora: 00:14
Labinot Bekë Kastrati

Sot bëhen 20 vite pa më të dashurin tonë.

U bënë 20 vite pa ty lali im. Thonë me vite plaga shërohet, s`qenka e vërtetë ajo veç po zgjerohet.

Të çmonim të donim aq fort sa ishe i vogël engjëlli jonë. Por zoti të deshi ma shumë se ne dhe të mori afër vetës.

Të kujtojmë me mall e me lot ne sy s`do të harrojmë kurrë, gjithmonë në zemrat tona do të jesh.

Të Përkujtojmë: Motra Leonora me bashkëshortin Blerimin, vajzat: Fiona Medina dhe djali Ardiani nga Zvicra.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test