Kadri Mehmet Pajaziti - Bota Sot
Kadri Mehmet Pajaziti

Perkujtime

E hënë, 21 shtator 2020

Kadri Mehmet Pajaziti

Më: 2 maj 2019 Në ora: 00:12
Kadri Mehmet Pajaziti

Sot me 2 Maj bëhen 3 vite pa më të dashurin tonë

Nuk kalon as edhe nje ditë pa te kujtuar dhe pa te përmendur, ty, qe te patëm gjithçka në jetë. Kaluan 3 vite pa të thirrur, pa të parë e pa të puthur. Zoti kështu deshti e të mori pranë vetes, sepse engjëjt aty jetojnë.

Ishe i urtë, i drejtë dhe shumë njerëzor.Të tillë do te mbajmë ne mend. Përjetë do të duam e s’do të harrojmë kurrë.Pusho në paqe më i dashuri jonë.

Të përkujtojmë me mallë dhe shumë dashuri: Nëna Hava, bashkëshortja Sabrija, djemt Besniku ë Besjani, vajzat Sabina ë Betina,  dhe mbarë Familja Pajaziti nga Dobroshi dhe Gjermania.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat