Besim Mehmeti

Perkujtime

E mërkurë, 30 shtator 2020

Besim Mehmeti

Më: 12 maj 2019 Në ora: 00:35
Besim Mehmeti

U bënë dy vite nga ndarja jote dhe mungesa jote sa vjen e shtohet.

Ishe një bashkëshorti përkryer dhe Baba me vlera të mëdha. Dy vite pa thirrjen e fjalës së madhe baba…Aq shumë na deshe dhe ndjehemi krenarë që ishe pran neve çdo sekondë. Ishe çdo herë me një buzëqeshje mahnitëse. Zoti deshi dhe të mori në kohën më të bukur, por thotë se Allahu merr çdo herë afër vetës njerëzit e mirë si ti.

Të kujtojmë me mall: Baba Neziri, bashkëshortja Behixhja, vajza Elza dhe djali Eroni nga Solothurni. Allahu të shpërbleftë me xhenet.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat