Tone Tanushaj - Bota Sot
Tone Tanushaj

Perkujtime

E mërkurë, 05 gusht 2020

Tone Tanushaj

Më: 18 maj 2019 Në ora: 00:13
Tone Tanushaj

Sot më 18.05.2019 u bënë 5 vite nga vdekja e Nanës dhe gjyshes tonë të dashur.

Vitet që kalojnë kurrë nuk do ta shuajnë dhimbjen , kujtimin, dashurinë dhe respektin për Ty . Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë , është pjesë e jetës sonë.

Me shumë mall ju kujtojnë: djemtë, vajza dhe rejat, nipat dhe mbesat si dhe mbar Familja Tanushaj nga Fshati Novosella e Epërme (Gjakovë-s), Zvicra dhe SHBA-ja.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat