Zymer (Islam) Berisha - Bota Sot
Zymer (Islam) Berisha

Perkujtime

E mërkurë, 16 tetor 2019

Zymer (Islam) Berisha

Më: 25 maj 2019 Në ora: 00:30
Zymer (Islam) Berisha

Sot 1 vit pa ty Babë. Ditët po ikin por dhimbja për ty veç po shtohet.

Sëmundja dhe vdekja jote na rëndoi të gjithëve.

Me shumë mall dhe lot i kujtoj kujtimet e bukura me ty Babë.

Gjithmonë do mbetesh në zemrat tona.

Të kujtojnë me mall: E bija Vjollca me bashkëshortin Florimin, djemtë Fidani, Fisniku, Egzoni dhe mbarë familja nga Gjermania dhe Peja.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test