Zymer Berisha - Bota Sot
Zymer Berisha

Perkujtime

E mërkurë, 23 tetor 2019

Zymer Berisha

Më: 25 maj 2019 Në ora: 00:32
Zymer Berisha

Më 25.05.2019 u bë një vit pa më të dashurin tonë.

Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet,ndërsa kujtimi për ty do të jetë pjesë e jetës tonë. Ishe i urtë i drejtë dhe shume njerëzor. Të tillë do të mbajmë në mendje përgjithmonë.

Vdekja te ndau nga jeta por jo nga zemrat tona. Përjetë do të duam dhe s`do të harrojmë kurrë.

Të përkujtojmë me mall: Bashkëshortja Gjylshahi, djali Islami me nusen Fitoren dhe nipat Leoniti dhe Arlindi, vajzat: Vjollca, Belkizja, Shpresa, Albesa, Agimja dhe mbarë familja Berisha nga Peja dhe Gjermania.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test