Zymer Berisha

Perkujtime

E shtunë, 26 shtator 2020

Zymer Berisha

Më: 25 maj 2019 Në ora: 00:34
Zymer (Islam) Berisha

Një vit pa ty Babë!

Ah sa vështir qenka të shkruaj ca rreshta malli dhe dhimbje që kam për ty Baba.

Sot u bë një vit që ti nuk je në mesin tonë. Çdo fjalë që e shkruaj është e paktë që të përshkruaj mungesën dhe mallin për TY.

Nuk kalon as një dite pa të kujtuar dhe pa të përmendur ty babë, ty që bëre aq shumë për ne pa kursyer vetën asnjëherë.

Kujtimi për ty do të jetë gjithmonë i plotë ne zemrat tona.

Të kujtojnë me mall të pashuar: Vajza Belkizja me bashkëshortin Dritonin, fëmijët Enisin dhe Elviren.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat