Gani (Salih) Gashi

Perkujtime

E shtunë, 26 shtator 2020

Gani (Salih) Gashi

Më: 3 qershor 2019 Në ora: 00:13
Gani Gashi

Zëri yt i ngrohtë, buzëqeshja e sinqertë dhe optimizmi yt më mungon çdo ditë e më shumë. Vdekja e mallkuar të mori nga kjo Botë shumë shpejt. Ike, pa të thënë vetëm njëherë se sa të dua, të respektoj dhe sa shumë të falënderoj për çdo gjë që bëre për mua xhaxha im i shtrenjtë.

Kujtimi për ty dhe dhembja që ndjej, janë të pa përshkueshme. Të kujtoj më mallë tërë jetën!

Mbesa, M.A. Isnije Gashi me djalin Ilion dhe bashkëshortin Dritonin.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat