Avokat Pashë B Kuqi - Bota Sot
Avokat Pashë B Kuqi

Perkujtime

E enjte, 24 tetor 2019

Avokat Pashë B Kuqi

Më: 9 qershor 2019 Në ora: 17:00
Avokat Pashë B Kuqi

Shtatë vite që ike nga ne, do të bëhen edhe ca e ca vite te tjera pa fund, sepse vdekja kthim nuk ka.

Çdo fjalë që shkruajmë është e pakët që ta përshkruajmë zbrazëtinë dhe mallin që kemi për ty bashkëshort, baba dhe gjyshi jonë.

Kujtimi për ty do të jetë pjesë e jetës tonë përgjithmonë. Krenarë që të patëm dhe me krenari dhe respekt të përkujtojmë përherë.

Të përkujtojnë: Bashkëshortja Kumrija, djemtë Brahimi, Burimi me familje, Qëndrimi me familje, Vajzat: Lendita me familje dhe Mirlinda me familje si dhe nipat dhe mbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test