Agnesa Ferizi Vejsa - Bota Sot
Agnesa Ferizi Vejsa

Perkujtime

E premte, 19 korrik 2019

Agnesa Ferizi Vejsa

Më: 14 qershor 2019 Në ora: 11:54

Edhe një vit tjetër shkoi dhe akoma nuk mund të pajtohemi qe nuk te kemi mes nesh, është sikur po jetojmë një ëndërr nga e cila nuk do të zgjohemi deri të vijmë tek ti.

Sot u bën 3 vite, sa shumë shekuj pa buzëqeshjen, fjalët dhe ngrohtësinë tënde.

Vdekja të ndau nga jeta por jo edhe nga zemrat tona. Ne do të vazhdojmë të jetojmë me dhimbje të madhe për ty por krenar që të patëm.

 

Me mallë dhe dhimbje të përkujtojnë :Babai Qerimi Nena Mehrija Motra Shkendija Vellezerit Shkumbini Visari dhe Vilsoni me familje.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test