Jahë (Mehmet) Jahjaga - Bota Sot
Jahë (Mehmet) Jahjaga

Perkujtime

E premte, 19 korrik 2019

Jahë (Mehmet) Jahjaga

Më: 17 qershor 2019 Në ora: 00:35
Jahë (Mehmet) Jahjaga

Edhe pse kaluan dy vjet që Ti nuk je në mesin Tonë, malli për Ty sa vjen e shtohet, ishe dhe do të mbetesh çdo herë i dashur dhe i  pa harruar në mendjet dhe zemrat tona!

Të jetosh në zemrat e atyre që i le pas do të thotë të mos vdesësh kurrë!

Të përkujtojnë Familja Jahjaga nga Rashkoci, Amerika, Gjakova, Zvicra dhe Gjermania.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test