Bardhyl Nebi Ajeti - Bota Sot
Bardhyl Nebi Ajeti

Perkujtime

E premte, 19 korrik 2019

Bardhyl Nebi Ajeti

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 00:14
Bardhyl Nebi Ajeti

Bardhyl u bënë 14 vite që vdekja të ndau nga jeta, por jo nga zemrat tona.

Sot edhe çdoherë ne të kujtojmë dhe të duam pafundësisht. Nuk kalon ditë që nuk të kujtomë por shumë vështir e kam të pajtohem me ikjen tënde, ike aq shpejtë sikur të mos ishe kurrë.

Çdo ditë me krenari dëgjojmë fjalët më të mira për ty vëllai im i dashur, të kujtoj me plot mall.

Na mban gjallë kujtimi për ty. Na mban gjallë fytyra jote engjëllore. Na jep frymë çdo buzëqeshje e ngrohtë që frymonte, nga shpirti yt I pastër si loti.

Ishe dhe gjithmonë do të jesh shpirti i shpirtit tonë

Më shumë mall e lot në sy: Motra Luljeta, dhëndri Zijadini me djemtë Valdrini e Blendi.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test