Have (Alickaj) Qorraj

Perkujtime

E shtunë, 06 mars 2021

Have (Alickaj) Qorraj

Më: 28 qershor 2019 Në ora: 00:06
Have (Alickaj) Qorraj

Nga vdekja e papritur, ti vajte në amshim pa na e thënë lamtumirën e fundit. Mirësia, modestia dhe mirësjellja jote të bënë që ti të mbetesh e çmuar, e respektuar dhe e pa harruar për ne dhe për të gjithë ata që të njohën.

Duke të kujtuar çdo ditë dhe duke jetuar në zemrat tona edhe sot pas 3 viteve kujtimet dhe dashuria për ty janë të freskëta dhe të tilla do të mbeten gjithmonë.

Të përkujtojnë me mall dhe dashuri: Djemtë Florianiti dhe Pleurati, bashkëshorti Alia, kunati Fatmiri me bashkëshorten Manushin, djemtë dhe vajzën Gresa, kunata Rukmoni dhe vjehrra Tusha.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat