Have (Aliçkaj) Qorraj

Perkujtime

E shtunë, 06 mars 2021

Have (Aliçkaj) Qorraj

Më: 28 qershor 2019 Në ora: 00:10
Have (Aliçkaj) Qorraj

Sot data më e mallkuar në jetën tonë, kjo datë e cila ndaloj në gjysme buzëqeshjen tënde motër. Sot pas 3 viteve , na mungon çdo gjë e jotja, na le me zemër të thyer përgjithmonë, të presim sa herë te bashkohemi të na folesh me fjalët më të mira siç dije vetëm ti.

Sot jemi si nje shkëmb krejt të thërrmuar si mbrenda dhe jashtë . Ishe pjesë e jetës tonë motër por tani po flen nën hijen e ëndrrave tona. 3 vite sa shumë shekuj pa buzëqeshjen, fjalët dhe ngrohtësinë tënde.

E pavdekshme në zemrat tona je gjithmonë për vellanë Meten me familje, motrat Gjejroni, Sosja, Tusha, Luljeta, Gjyla dhe mbarë farefisi Aliçkaj nga Lubeniqi.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat