Xhafer Ahmet Bujupaj

Perkujtime

E premte, 16 prill 2021

Xhafer Ahmet Bujupaj

Më: 1 gusht 2019 Në ora: 00:57
Xhafer Ahmet Bujupaj

Mungesa jote është zbrazëti  që nuk plotësohet kurrë, ndërsa kujtimi dhe malli e vepra jote qe le pas do te jene pjese e jetës sonë .

Vdekja të ndau nga jeta, por jo dhe nga zemra tona.

 Të kujtojnë me mall: Djemtë, Rifati e Sadati,  Vëllezërit, motrat, nipat mbesat si dhe mbarë farefisi i gjerë.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat