Inxh. Xeh. Ibush (Bislim) Bublaku - Bota Sot
Inxh. Xeh. Ibush (Bislim) Bublaku

Perkujtime

E premte, 20 shtator 2019

Inxh. Xeh. Ibush (Bislim) Bublaku

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 00:08
Inxh. Xeh. Ibush (Bislim) Bublaku

U bë një vit nga humbja jote, një vit plot dhimbje e mall!

Një vit që mbetem fizikisht pa prezencën, dashurinë dhe ngrohtësinë tënde.

Ti ishe ai që na mësove, ti ishe ai që na rrite e na edukove, ti ishe ai që na dhe ngrohtësinë dhe dashuri.

Do të premtoj se një ditë do të shihemi sërish shoku, babi ynë.

Me lot në sy të përkujton familja: bashkëshortja Sanija me fëmijët Florentinën, Meritën, Shqipen e Meritonin, dhëndurët Jetoni dhe Arbeni si dhe nipat Loriku, Oltioni dhe Etriti.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test