Azem Halit Krasniqi - Bota Sot
Azem Halit Krasniqi

Perkujtime

E diel, 15 shtator 2019

Azem Halit Krasniqi

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 00:03
Azem Halit Krasniqi

Kaluan 14 vite të mbushura me mallëngjim, dhimbje dhe lot, duke të përkujtuar çdo ditë veprimet dhe këshillat e tua shembullore që ishin dhe do të mbeten udhërrëfyese për jetët tona.

Të përkujtojnë me mall të pashuar: bashkëshortja Hamidja, djemtë, Haliti, Ragipi, Hyseni, Agroni, Mentori dhe Rexhepi, vajzat, Zahidja, Remzia e Lendita, rejat, nipat dhe mbesat si dhe tërë farefisi nga Drenoci i Malishevës, Gjermania e Zvicra.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test