Elhame Haqif Aliu - Bota Sot
Elhame Haqif Aliu

Perkujtime

E premte, 20 shtator 2019

Elhame Haqif Aliu

Më: 28 gusht 2019 Në ora: 00:09
Elhame Haqif Aliu

Sot katër vite nga ikja jote. Një lamtumirë që nuk u tha asnjëherë,një dashuri e madhe që e mbajmë nëzemër në çdo moment të jetës dhe e ujisim me lot dhimbjeje e mallëngjimi.

Je copëza e bukur e mozaikut që mungon në fotografitë e familjes sidomos në raste festash që ti i doje aq shumë. Asgjë nuk e shuan këtë mallë dhe dashuri derisa te takohemi në botën tjetër.

Të kujtojnë me mallë dhe dashuri të përhershme prindërit: Hatushi dhe Haqifi, motrat: Merita,Shqipja, Arta dhe vëllau: Ilmiu.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test