Mahmet dhe Magbule Kurtani - Bota Sot
Mahmet dhe Magbule Kurtani

Perkujtime

E mërkurë, 05 gusht 2020

Mahmet dhe Magbule Kurtani

Më: 3 shtator 2019 Në ora: 00:09
Mahmet dhe Magbule Kurtani

Mungesa e juaj është plagë e cila nuk mbyllet kurrë.

Krenohem me ju.

Ju përkujton me mall – djali Afrimi.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat