Mehdi Gashi - Bota Sot
Mehdi Gashi

Perkujtime

E diel, 20 tetor 2019

Mehdi Gashi

Më: 24 shtator 2019 Në ora: 00:02
Mehdi Gashi

Nuk është lehtë të marrim lapsin e të shkruajmë sa mall kemi për ty baba ashtu si është jeta e vështirë pa ty malli për fjalët e tua, për ngrohtësinë tënde qenka i pa shuar.

Çdo fjalë është e paktë për ty ne jetojmë me veprat e tua, forca jonë do të jesh ti dhe gjithmonë do të jesh i pavdekshëm në zemrat tona.

Të përkujtojnë me mall: Bashkëshortja Shehidja, djemtë Femziu, Besimi, Afrimi, Skënderi, Burimi, Blerimi, vajzat Nailja dhe Shqiponja si dhe rejat, nipat e mbesat. E gjithë familja nga Gllavica, Gjermania dhe Kanada.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test