Isak Rrahmani - Bota Sot
Isak Rrahmani

Perkujtime

E diel, 20 tetor 2019

Isak Rrahmani

Më: 3 tetor 2019 Në ora: 00:11
Isak Rrahmani

Sot më 3 tetor 2019 bëhen një vit pa babanë dhe gjyshin tonë të dashur.

Vështirë qenka të bëjmë përkujtimin për ty, por jemi krenarë sepse fisnikëria, mirësia dhe dashuria jote janë të pashuara. Veprat dhe virtytet e tua na ngushëllojnë dhe na bëjnë të fortë për të ardhmen. Ti do të jesh gjithmonë në zemrat tona.

Të përkujtojnë me mall: Djemtë Samiu ma familje nga Gjermania, Bekimi me familje, vajzat Fatimja me familje nga Prishtina, gjithashtu edhe Naimja, nipat, mbesat dhe mbarë farefisi nga Sibofci i Podujevës.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test