Sadri Hebibi

Perkujtime

E hënë, 30 nëntor 2020

Sadri Hebibi

Më: 4 tetor 2019 Në ora: 00:41
Sadri Hebibi

Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, ndërsa kujtimi për ty do të jetë pjesë e jetës tonë përgjithmonë.

Nuk janë vetëm ditët, muajt dhe vitet por është një jetë e tërë që mall në shpirt do të kemi.

Çdo fjalë është e pakt për ty, forca jonë do të jesh ti dhe na mbanë gjallë krenaria që kishim një baba dhe një bashkëshort si ti.

Të përkujtojnë me mall bashkëshortja Ruka, djali Shemsedini me bashkëshorten Florianen, vajzat Arlinda, Altina, Nita dhe gjithë familja Hebibi.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat