Hatixhe Shala - Bota Sot
Hatixhe Shala

Perkujtime

E hënë, 21 tetor 2019

Hatixhe Shala

Më: 5 tetor 2019 Në ora: 00:29
Hatixhe Shala

Lamtumirë, ingja Tixhe...T‘falemi nderit për përkujdesjen tënde, për mikpritjen bujare, për fjalët tua të buta.

Kujtimet me ty do jenë gjithmonë pjesë e jetës sonë.

Me mall të përkujtojnë mbesat e nipat nga Zvicra: Dijana, Violeta, Burbuqja, Ardiani dhe Agroni

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test