Hatixhe Shala

Perkujtime

E enjte, 04 mars 2021

Hatixhe Shala

Më: 5 tetor 2019 Në ora: 00:29
Hatixhe Shala

Lamtumirë, ingja Tixhe...T‘falemi nderit për përkujdesjen tënde, për mikpritjen bujare, për fjalët tua të buta.

Kujtimet me ty do jenë gjithmonë pjesë e jetës sonë.

Me mall të përkujtojnë mbesat e nipat nga Zvicra: Dijana, Violeta, Burbuqja, Ardiani dhe Agroni

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat