Demë (Isuf) Mulaj - Bota Sot
Demë (Isuf) Mulaj

Perkujtime

E mërkurë, 05 gusht 2020

Demë (Isuf) Mulaj

Më: 28 tetor 2019 Në ora: 00:05
Demë (Isuf) Mulaj

Nuk janë vetëm ditët, muajt dhe vitet por është një jetë e tërë që mall në shpirt do të kemi.

Një zë që e kemi dashur është heshtur, një dritë nga Familja jonë u shua, një vend në shtëpinë tonë u zbraz, e që kurrë ka për tu plotësuar.

BABË NA MUNGON SHUMË, zemrat tona janë të lënduara, me kalimin e kohës edhe ma tepër je dukë na munguar. Buzëqeshjen tënde të ëmbël dhe Fytyrën tënde të dashur askush nuk mundet Babë për ta zëvendësuar.

Të përkujtojnë me Mall: Bashkëshortja, Djemtë, Vajzat, Rejat, si dhe Nipat e mbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat