Nanije Morina - Bota Sot
Nanije Morina

Perkujtime

E mërkurë, 13 nëntor 2019

Nanije Morina

Më: 2 nëntor 2019 Në ora: 00:01
Nanije Morina

Sot 40 ditë pa nënën, vjehrrën dhe gjyshen tonë të dashur

Sot 40 ditë, të jetosh e të rrosh në zemrat e atyre që lë pas, është ajo që ti ke arritur. Ti një jetë të tërë ia kushtove familjes, e ne sa të kemi jetë do të kujtojmë me mallë.

Të pikëlluara: Vajzat Arbënorja, Teuta, Burbuqja, djali Flamuri, dhëndurët Lulzimi, Ingo si dhe mbesat e nipat.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat