Gentian Osman Tafa-Tolaj - Bota Sot
Gentian Osman Tafa-Tolaj

Perkujtime

E diel, 08 dhjetor 2019

Gentian Osman Tafa-Tolaj

Më: 15 nëntor 2019 Në ora: 00:04
Gentian Osman Tafa-Tolaj

U bënë tri vite që Ylli ynë Genti, iu bashkua yjeve të tjerë në qiell.

 U bënë tri vite që stuhitë e dhembjes së shpirtit na rrëzojnë. U bënë tri vite që trupi na u qa nga dhembja dhe dhimbja ulurin prej mallit. Genti, engjëll që jeton përjetësisht mes nesh.

Gjithmonë me ty: Babai Osmoni, nëna Violeta dhe vëllai Arbëri.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat