Izjadin, Havusha, Marigona e Besjana Hyseni - Isme Hyseni - Bota Sot
Izjadin, Havusha, Marigona e Besjana Hyseni - Isme Hyseni

Perkujtime

E shtunë, 07 dhjetor 2019

Izjadin, Havusha, Marigona e Besjana Hyseni - Isme Hyseni

Më: 20 nëntor 2019 Në ora: 00:11
Izjadin, Havusha, Marigona e Besjana Hyseni - Isme Hyseni

Me 20 nëntor 2019 u bënë 26 vjet nga tragjedia ajrore e Ohrit kur ne mbetem pa më të dashurit tonë

Izjadin, Havusha, Marigona e Besjana Hyseni

Vitet po kalojnë por ne nuk mund të gjejmë fjalë për të shprehur zbrazëtirën që kemi lënë në zemrat tona dhe mendjet tona. Nga qershori i këtij viti ju bashkua edhe nëna jonë e dashur, e cila pas jush jetoj me mall e lot në sy, Zoti ia mundësoftë të bashkoheni në parajsë.

Ju përkujtojnë me mall dhe respekt familja juaj nga Ramjani, Prishtina dhe Zvicra.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat