Izjadin, Havusha, Marigona e Besjana Hyseni - Isme Hyseni - Bota Sot
Izjadin, Havusha, Marigona e Besjana Hyseni - Isme Hyseni

Perkujtime

E shtunë, 07 dhjetor 2019

Izjadin, Havusha, Marigona e Besjana Hyseni - Isme Hyseni

Më: 20 nëntor 2019 Në ora: 00:16
Izjadin, Havusha, Marigona e Besjana Hyseni - Isme Hyseni

Sot me 20 nëntor 2019 kaluan 26 vjet nga fatkeqësia ajrore e Ohrit kur ne humbëm me të dashurin tonë

Izjadin, Havusha, Marigona e Besjana Hyseni

juaj është plagë që nuk shërohet kurrë sa të jemi gjallë. Këtë vit u nda nga jeta edhe nëna jonë shumë e dashur që pas humbjes së juaj jetoj shumë e pikëlluar dhe me mall për ju, Zoti ju bashkoftë në parajsë.

Me mall dhe respekt ju kujton motra Mahmudija me bashkëshortin Smajlin dhe familjen.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat