Emrush Behluli - Bota Sot
Emrush Behluli

Perkujtime

E enjte, 23 janar 2020

Emrush Behluli

Më: 3 dhjetor 2019 Në ora: 00:08
Emrush Behluli

Më 3 dhjetor të vitit 2019 u mbushën plot 13 vite mungesë pa të dashurin tonë.

Si bashkëshort dhe prind do mbetesh i paharruar në zemrat tona.

Ska fjalë që shuan mallin për ty….

Të përkujtojnë me mall: Bashkëshortja Zejnepja, fëmijët: Milikija, Arsimi, Leonora dhe Labinoti.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat