Halil (Ramë) Mehmetaj - Bota Sot
Halil (Ramë) Mehmetaj

Perkujtime

E diel, 26 janar 2020

Halil (Ramë) Mehmetaj

Më: 3 dhjetor 2019 Në ora: 00:05
Halil (Ramë) Mehmetaj

Sot më 3 dhjetor mbushen dy vite pa më të dashurin tonë

Sot mbushen dy vjet pa ty, vëllai im i dashur. Vështirë qenka të shkruash përkujtime për ty. Mungesa jote është zbrazëti që nuk zëvendësohet kurrë, derisa kujtimi për ty do të jetë pjesë e jetës tonë përgjithmonë.

Dhimbje, njëherit edhe krenari që të patëm, tërë jetën ia kushtove familjes dhe atdheut. Do të jesh gjithmonë në zemrat tona.

Të përkujtojmë me mall: Vëllai Bujari, Sanija, Blerimi, Dafina, Loriki Blerta dhe Brenda prej Zvicre.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat