Elhame Krasniqi - Bota Sot
Elhame Krasniqi

Perkujtime

E hënë, 24 shkurt 2020

Elhame Krasniqi

Më: 15 janar 2020 Në ora: 14:17
Elhame Krasniqi

Sot, më 15.01.2020 u bë 1 vit nga humbja e me të dashurës sonë.

Ditët po kalojnë ndërsa malli për ty po rritet.

Asgjë nuk e shuan mallin dhe dashurinë për Ty.

Kujtimi për ty do të jetë në mesin tonë përgjithmonë.

Ishe dhe do të mbetesh krenaria e familjes sonë.

Të kujtojmë me mall dhe dashuri të përhershme:

Bashkeshorti Latifi me djemtë Shaipin, Nexhipin, Shefkiun dhe vajzat Lumnijen dhe Besimen si dhe anëtarët tjerë nga familja Krasniqi.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat