Fisnik Hajdari Niki dhe Iljaz Hajdari - Bota Sot
Fisnik Hajdari Niki dhe Iljaz Hajdari

Perkujtime

E martë, 22 shtator 2020

Fisnik Hajdari Niki dhe Iljaz Hajdari

Më: 21 janar 2020 Në ora: 00:04
Fisnik Hajdari Niki dhe Iljaz Hajdari

Edhe një Janar e shtoi të ftohtin në ne.

Arrijmë ti ngrohim zemrat tona me kujtimet për ju, duke kujtuar dashurinë e madhe që na latë në mendje dhe zemrat tona. Koha po ecën e malli për juve rritet çdo dit.

Nuk ju kemi fizikisht, por ju jeni me neve në secilën frymëmarrje. Mungesa ejuaj është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, ndërsa kujtimet për ju janë pjesë e jetës sonë.

Gjithmonë do të krenohemi që patëm një Bashkëshort, Baba, Gjysh, Djal, Vëlla, Axhi e Dajë të dashur fisnik dhe bujar.

Puna veprat dhe fjalët e juaja do të na mbesin gjithmonë udhë-rrëfim për ne.

Me mall të pashuar ju përkujtojnë: bashkëshortja Fatime, vajza Albiona me bashkëshortin Ali, mbesën Liyana Amara, nipi Louie Ari, djali Armend me bashkëshorten Valentina nipërit Niki dhe Noel, djali Ardit me bashkëshorten Arta dhe mbesa Alea si dhe familja Hajdari nga Gjilani.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat