Sokol (Halil) Berisha – Quni

Perkujtime

E premte, 05 mars 2021

Sokol (Halil) Berisha – Quni

Më: 24 janar 2020 Në ora: 00:06
Sokol (Halil) Berisha – Quni

I zbrazët është vendi yt, por kudo është e pranishme fjala, këshilla dhe puna jote. Pranvera nuk është e bukur si dikur sa ishe bashkë me ne. Rrezet e diellit s'na ngrohin si më parë, vetëm në shtojnë dhembjen dhe mallin për Ty Babë . Ishe dhe do te mbetesh përgjithmonë shëmbëlltyrë e familjes tonë. Krenohemi që e patëm një baba si ti.

Të përkujtojnë me mall: Bashkëshortja Mahije, Djali i vetëm Albioni , Vajzat: Alberina, Albina, Ardita, si dhe nipi yt Dionisi vogël Nga Peja dhe Zvicra.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat