Shkurte Morina

Perkujtime

E shtunë, 24 tetor 2020

Shkurte Morina

Më: 29 janar 2020 Në ora: 01:04
Shkurte Morina

Sot bëhen pesë vite pa më të dashurën nënën tonë. Malli për ty asnjëherë nuk hiqet. Ne ndjehemi krenar që ishim  fëmijët tu dhe pas vetes le një familje që gjithmonë do të duan dhe do të respektojnë, ashtu siç ti ishe e dashur me ne.

Sa të kemi jetë do të përkujtojmë më shumë respekt dhe dashuri

E përkujtojnë më mall djemtë Kameri, Enveri, Shaqiri ...Vajzat: Kumrija, Mihrija, Lumturia dhe Nazmija si dhe rejat nipat e mbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat