Bekim (Ahmet) Xhaferraj

Perkujtime

E shtunë, 24 tetor 2020

Bekim (Ahmet) Xhaferraj

Më: 30 mars 2020 Në ora: 00:05
Bekim (Ahmet) Xhaferraj

Dhembja nuk shprehet as me fjalë as me lot.

Është e thellë në shpirtin tonë.

Vdekja e jote e hershme hapi një plagë të madhe në zemrat tona, që koha nuk e shëron dot.

Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, ndërsa kujtimi dhe malli do të jenë pjesë e jetës sonë.

E madhe është krenaria që të patëm, por edhe më e madhe është dhimbja që nuk je më në mesin tonë.

Gjithmonë do të mbetesh në zemrat tona!

Të përkujtojnë me mallë: Nëna Zyka, vëllezërit Mala me bashkëshorten Florien, Fëmijët Elisa, Rinesa, Leoni, Salihi me bashkëshorten Lirien, fëmijët Edonisi, Eltina, Erjoni, Agimi me bashkëshorten Atifetin, fëmijët Erti, Ogreni, Ogresa, motrat Ajshja me familje, Sania me familje.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat