Ibrahim Krasniqi

Perkujtime

E shtunë, 24 tetor 2020

Ibrahim Krasniqi

Më: 8 prill 2020 Në ora: 00:09
Ibrahim Krasniqi

Sot, me 8 prill u bë një vit pa më të dashurin tonë

U bë një vit pa më të dashurin tonë bashkëshort dhe baba, dhe ende nuk mund ta besojmë që ishe dje dhe sot nuk je më.Gjithmonë krenarë që të patëm, do jesh shembull i gjithë familjes, do tëjesh gjithmonë në zemrat tona.Fjalët dhe kujtimet janë të pakta të përshkruajmë Mallin dhe Mungesën tuaj.

Me mall dhe dhembje do të përkujtojnë gjithmonë bashkëshortja Hajrija, djemtë Përparimi, Arbeni, Lulzimi, vajzat Elizabeta, Fetija, Afërdita nga Kaçaniku i vjetër. Vëllezërit Goca: Azemi, Ibrahimi, Agimi, Sahiti e Kemajli, motratSylbija, Ajnishahi e Halitja nga Zaskoku i Ferizajt.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat