Arben Ibishi

Perkujtime

E shtunë, 24 tetor 2020

Arben Ibishi

Më: 2 maj 2020 Në ora: 12:53
Arben Ibishi

Sot u bënë 8 vite prej kur jemi nda.

Ike shumë shpejt, vetëm na la.

Arben, loti është ngri, loti është tha!

Ehh..kur fëmijët pë ty qajnë edhe qielli qan me ta!! Dhembja nuk na kalon, plaga mbetet plage. Na mungon në çdo ditë të jetës tonë,  e vetëm  Zoti e din sa mall kem për ty.

Do të mbajnë gjithmonë në mendje dhe në zemer.

Të perkujtojnë: Adonisi, Svenja dhe Donika.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat