Tone Tanushaj

Perkujtime

E hënë, 19 tetor 2020

Tone Tanushaj

Më: 18 maj 2020 Në ora: 00:02
Tone Tanushaj

Sot më 18.05.2020 u bënë 6 vite nga vdekja e Nanës dhe gjyshes tonë të dashur

Vitet që kalojnë kurrë nuk do ta shuajnë dhimbjen, kujtimin, dashurinë dhe respektin për Ty.

Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, është pjesë e jetës sonë.

Me shumë mall ju kujtojnë: djemtë, vajza dhe rejat, nipat dhe mbesat si dhe mbar Familja Tanushaj nga Fshati Novosella e Epërme (Gjakovë-s), Zvicra dhe SHBA-ja.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat