Marjan Mark Gjoni

Perkujtime

E martë, 02 mars 2021

Marjan Mark Gjoni

Më: 6 qershor 2020 Në ora: 00:01
Marjan Mark Gjoni

Vitet që kalojnë kurrë nuk do ta shuajnë dhimbjen, kujtimin, dashurinë dhe respektin për ty. Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, është pjesë e jetës sonë.

Me shumë mall ju kujtojnë: bashkëshortja, djemtë, vajza, motrat edhe kunata me fëmijë e rejat, nipat dhe mbesat si dhe mbarë Familja Gjoni nga Fshati Sopot i Gjakovës.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat